Haberiniz Olsun!

Şah Konutları

Şah Residence Kurtköy fiyatları metrekare bazında 3 bin TL’den başlıyor. Şah Residence projesinde büyüklükleri 75 ile 175 metrekare arasında değişen 2+1’den 4+1’e farklı konut seçenekleri yer alıyor…

Şah İnşaat tarafından Kurtköy’de inşa edilen Şah Residence projesi 8 bin metrekare alan üzerinde toplam 160 konuttan oluşuyor.

Şah Residence Kurtköy projesinde büyüklükleri 75 ile 175 metrekare arasında değişen 2+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor.

Şah Residence Kurtköy fiyatları

Şah Residence Kurtköy fiyatları metrekare bazında 3 bin TL’den başlıyor. Şah Residence projesinde daire teslimlerinin ise 2018’de yapılması planlanıyor.

ETİKETLER: ,

Türkiye’nin Yeniden İnşaası İçin...

Geleceği Tasarlayarak İnşaa Ediyoruz

KENTSEL DÖNÜŞÜMDE ŞAH

KENTSEL DÖNÜŞÜMDE ŞAH

ŞAH İnşaat kentsel dönüşüm projelerinde, insanları anlayarak ve süreçleri ciddiyetle yürüterek, stratejileri ve bütün politikaları doğru geliştirerek hareket eder.

MİMARİ BAKIŞ VE UYUMLULUK

MİMARİ BAKIŞ VE UYUMLULUK

Tüm projelerin her aşamasını mimari kurallar çerçevesinde ince bir hesap ile düşünmekte, planlamakta ve temelden çatıya eksiksiz bir şekilde inşaa etmektedir.

1. SINIF KALİTE

1. SINIF KALİTE

ŞAH İnşaat; tedarik ettiği malzeme seçiminden başlayıp insan kaynaklarına kadar süren her aşamada çevreye karşı sorumluluk ve kalite bilincinde hareket eder.